قیمت انواع داکت اسپلیت ۳۰۰۰۰

داکت اسپلیت های با ظرفیت ۳۰۰۰۰ مناسب فضاهای با متراژ ۶۰ تا ۹۰ متر مربع می باشند. باتوجه تقاضای بسیار زیاد دستگاه های این ظرفیت، محدودیتی از لحاظ برند در داکت اسپلیت های ۳۰۰۰۰ وجود ندارد و برند هایی مانند ال جی، گرین، هایسنس، دایکین، میتسوبیشی و… در این ظرفیت دستگاه های اینورتر و غیر اینورتر تولید می کنند. این دستگاه ها در انواع عملکرد های سرمایشی و گرمایش سرمایشی وجود دارند اما مکان نصب کویل ابگرم برای ایجاد گرمایش مجزا از هیت پمپ برای تمامی این دستگاه ها وجود دارد.

قیمت انواع داکت اسپلیت 30000

خرید داکت اسپلیت ۳۰۰۰۰

امکانان خاص داکت اسپلیت ها مانند قابلیت اتصال کویل آبگرم و امکان استفاده از آنها در فضا های مسکونی، تجاری، اداری باعث شده است تا از محبوبیت زیادی برخوردار باشند. در قسمت بالا انواع برندها و مدل های داکت اسپلیت ۳۰۰۰۰ به همراه مشخصات درج شده است که برای مشاهده می توانید روی آنها کلیک کنید. همچنین برای اطمینان از خرید خود می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند ۰۹۱۲۹۵۱۱۹۲۰.

داکت اسپلیت ۳۰۰۰۰ اینورتر

کمپرسور داکت اسپلیت اینورتر برای رساندن دمای محیط به حالت ایده آل بطور مداوم و پیوسته سرعت کمپرسور را تنظیم می‌کند که موجب کاهش مصرف برق و صدا ایجاد شده خواهد شد، اما درداکت اسپلیت  معمولی کمپرسور برای تنظیم درجه حرارت محیط  باید به طور پیوسته خاموش و روشن گردند که باعث افزایش مصرف بسیار برق آن می شود

داکت اسپلیت های ۳۰۰۰۰ اینورتر با به کارگیری این تکنولوژی در کمپرسور خود باعث کاهش چشمگیر مصرف برق دستگاه می شودند.

برای فضا های با متراز بالاتر یا پایین تر چه ظرفیتی مناسب است؟

برای فضاهای با متراژ زیر ۶۰ متر داکت اسپلیت ۲۴۰۰۰ و برای متراژ بالای ۹۰ متر داکت اسپلیت ۳۶۰۰۰ مناسب است.