قیمت انواع داکت اسپلیت ۳۶۰۰۰

داکت اسپلیت ۳۶۰۰۰ مناسب برای فضاهای با متراژ ۹۰ تا ۱۲۰ متر مربع می باشد. دستگاه های با ظرفیت ۳۶۰۰۰ مانند بقیه ظرفیت ها از دو قسمت یونیت خارجی که بیرون از محیط تعبیه می شود، و یونیت داخلی که در محیط و در زیر سقف کاذب نصب می شود و باد خنک یا گرم را به محیط میرساند تشکیل شده اند.

قیمت انواع داکت اسپلیت ۳۶۰۰۰ باتوجه به برند و ویژگی های خاص هر کدام مشخص می شود و محدوده قیمت آن بین ۴۰۰۰۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰۰۰ می باشد. در ادامه لیست کاملی از تمامی دستگاه های با ظرفیت ۳۶۰۰۰۰ را مشاهده می کنید.

قیمت داکت اسپلیت 36000

خرید داکت اسپلیت ۳۶۰۰۰

در خرید دستگاه داکت اسپلیت ۳۶ هزار اصلی ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید انتخاب ظرفیت درست دستگاه می باشد ظرفیت دستگاه باتوجه به فاکتور های مختلفی مانند کاربری محیط، متراژ ، نورگیر بودن، شرایط آب هوایی منطقه تعین می شود. برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه انتخاب ظرفیت داکت اسپلیت به مقاله نحوه محاسبه ظرفیت داکت اسپلیت مراجعه کنید. همانطور که اشاره شد داکت اسپلیت های کانالی ۳۶۰۰۰ مناسب برای محیط هایی با متراژ ۹۰ تا ۱۲۰ متر می باشد و برای فضاهایی با  متراژ کمتر داکت اسپلیت ۳۰۰۰۰ مناسب تر است.

داکت اسپلیت ۳۶۰۰۰ اینورتر

مزیت دستگاه هایی که از تکنولوژی اینورتر در کمپسو آنها استفاده می شود مصرف برق پایین و صدای کمتر می باشد. این موضوع در دستگاه های ۳۶ هزار که ظرفیت نسبتاً بالایی دارند از اهمیت بالاتری برخوردار است چون در صورتی که دستگاه مصرف برق بالایی داشته باشد یا صدای زیادی ایجاد کند باعث سلب آسایش و ایجاد هزینه های زیادی برای مصرف کنندگان می شود. داکت اسپلیت ۳۶۰۰۰ اینورتر ازنظر شکل ظاهری معمولاً با نمونه های غیر اینورتر تفاوتی ندارند و تفاوت اصلی آنها در مصرف برق آنهاست. در حال حاظر هیچ کدام از شرکت های ایرانی اقدام به تولید دستگاه های اینورتر نمی کنند. یکی از بهترین داکت اسپلیت های موجود در بازار دستگاه های اینورتر گرین می باشند.

برای فضا های با متراژ کم تر چه ظرفیتی مناسب است؟

برای فضای زیر ۹۰ متر دستگاه داکت اسپلیت ۳۰۰۰۰ مناسب است.