ایران رادیاتور

داکت اسپیلت ها یک سیستم سرمایشی و گرمایشی برای هوای مطبوع و ایده آل محیط هستند که جهت مصارف مکان های مسکونی، تجاری و اداری قابل استفاده می باشند. این محصولات ویژگی های بسیاری دارند که خرید آن ها خالی از لطف نیست و در ادامه بد نیست با مزیت آن ها بیشتر آشنا شوید.

 داکت اسپیلت ایران رادیاتور

سیستم داکت اسپیلت ایران رادیاتور یک سیستم سرمایشی و گرمایشی محسوب می شود که از یک یونیت داخلی، یک یونیت خارجی، لوله های مسی ، ترموستات، دریچه های عبور وخروج هوا و کانال های توزیع هوا ساخته شده است  که در 3 ظرفیت 24 هزار، 30 هزار و 36 هزار در بازار عرضه شده است.

داکت اسپیلت 24 هزار و 30 هزار برای واحد های مسکونی کاربرد دارد.

سیستم سرمایشی داکت اسپیلت ایران رادیاتور

سیستم سرمایشی ایران رادیاتور از دو بخش یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده که این دو بخش توسط لوله های مسی و کابل برق با هم در ارتباط هستند. گاز با خنک شدن به سمت هواساز می رود و با الکترو فن هوای خنک را به کانال ها هدایت می کند.

سیستم گرمایشی اسپیلت ایران رادیاتور

سازو کار داکت اسپیلت گرمایشی به این صورت است که گاز در کندانسور گرم شده و از طریق لوله های مسی به یونیت داخلی وارد می شود،سپس با عبور از کانال های هوا و کویل های گرم شده باد گرم را به محیط وارد می کند.

در داکت اسپیلت کانالی ایران رادیاتور از کویل های آب گرم به جای کویل های گازی استفاده می شود. در فصل سرما به دلیل استفاده نکردن از یونیت خارجی و کمپرسور و کندانسور باعث صرفه جویی در مصرف برق و انرژی و کاهش هزینه ها خواهد شد.

خرید داکت اسپیلت ایران رادیاتور

داکت های ایران رادیاتور با استفاده از طراحی مدرن و به کارگیری قطعات درجه یک دارای قیمت اقتصادی هستند که نسبت به کیفیت رضایت مشتریان را در برداشته است. نکات مهم و طلایی برای خرید داکت اسپیت ایران رادیاتور به شرح زیر است:

  1. مصرف انرژی کم و بهینه
  2.  انتخاب دستگاه مناسب بر اساس فضا و متراژ محیط
  3. نصب و راه اندازی صحیح توسط افراد کار آزموده
  4. انتخاب اصولی محل نصب ترموستات دما

نگه داری داکت اسپیلت ایران رادیاتور

برای نگه داری و حفظ داکت ایران رادیاتور بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

  1. سرویس هر 6 ماه یک بار داکت
  2. شستشوی دستگاه در صورت نصب به کویل آب گرم
  3. اطمینال حاصل کردن از سالم بودن سیم ها
  4. استفاده از سایه بان
  5. بررسی گاز داکت به صورت مرتب

ویژگی و مزایای داکت اسپیلت ایران رادیاتور

برای خرید و نصب داکت اسپلیت رادیاتور باید به یک سری موارد توجه ویژه داشت که از جمله آن ها محدوده دمایی 15- درجه تا +15 درجه سانتی گراد می باشد. این دستگاه مجهز به صفحه دیجیتالی لمسی و ریموت با صفحه لمسی می باشد.

همچنین از لحاظ ابعاد در کمترین فضای داخلی سقف کاذب قرار خواهد گرفت و امکان گردش و جابه جایی جهت پرتاب باد را به هر طرف دارد.

ظاهر مطلوبی دارد و در آن از قطعات مهم با کیفیت جهانی استفاده شده است.

حداکثر ظرفیت داکت اسپیلت برای فضای 120 متری مناسب می باشد که برای متراژها بسیار بزرگ نیز کاربرد دارد. جهت اطلاع از دیگر ویژکی های داکت اسپیلت و نحوه راه اندازی آن می توانید به صفحه داکت اسپیلت چیست مراجعه کنید.

قیمت داکت اسپلیت ایران رادیاتور

داکت اسپیلت های ایران رادیاتور جز پرفروش ترین برندهای داکت اسپیلت با قیمت مقرون به صرفه می باشد که از لحاظ کیفیت با برندهای خارجی نیز قابل مقایسه است. ما در شرکت داکتینو سعی در ارائه بهترین خدمات جهت فروش، نصب و اجرای این محصول داریم. جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت داکت اسپیلت ایران رادیاتور با ما تماس بگیرید.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت

داکت اسپیلت ایران رادیاتور دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش نیز می باشد. این برند دارای  18 ماه گارانتی قطعات، 5 سال ضمانت کمپرسور و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.