مدل آکس

داکت اسپلیت یکی از رایج ترین انواع سیستم های تهویه مطبوع می باشد که به دلیل مزیت های بالای آن روزانه شاهد افزایش تقاضا برای این محصول هستیم.

مزیت های داکت اسپلیت

 1. یکی از مزیت های این محصولات صدای کم آن ها در مقایسه با کولر های آبی و بعضی از اسپلیت های دیواری می باشد.
 2. قابلیت تنظیم حجم هوادهی
 3. ایجاد جریان هوای مطبوع با رطوبت کم و جلو گیری از ایجاد هوای شرجی در محیط.
 4. قابلیت اتصال کویل آب گرم در اکثر برند ها از جمله داکت اسپلیت های آکس.
 5. امکان استفاده از کانال هوای برگشت جهت یک دست شدن هوای محیط.

داکت اسپلیت مدل آکس

داکت اسپلیت مدل آکس

یکی از معتبر ترین برند ها در حوزه سیستم های تهویه مطبوع، برند آکس می باشد. از جمله این محصولات داکت اسپلیت های آکس بوده که جزو با کیفیت ترین داکت اسپلیت ها می باشد.

داکت اسپلیت های آکس دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 24 ماهضمانت قطعات فنی می باشند.

این محصولات توسط کشور چین تولید می شوند و در ظرفیت های 1.5 تا 5 تن تبرید موجود است که در ادامه به برسی بیشتر این محصولات می پردازیم.

ویژگی های داکت اسپلیت مدل آکس

 1. یکی از اصلی ترین ویژگی های داکت اسپلیت آکس صدای کم این محصولات است، محصولات این شرکت در سه کلاس کاری فشار پایین، فشار متوسط و فشار بالا موجود می باشد.
 2. داکت اسپلیت های آکس در دو مدل معمولی و اینورتر وارد بازار می شودند. داکت اسپلیت های اینورتر حدود 30 تا 40 درصد مصرف برق کم تری نسبت به داکت اسپلیت های معمولی دارند.
 3. قابلیت اتصال کویل آب گرم برای ایجاد هوای گرم مجزا از گرمایش هیت پمپ.
 4. دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی.
 5. تنوع بالای محصولات برای استفاده در فضاهای مختلف.
 6. استفاده از مبرد R410a که موجب افزایش راندمان دستگاه و کاهش مصرف انرژی می شود.

خرید داکت اسپلیت آکس

مهمترین نکته هنگام خرید داکت اسپلیت انتخاب داکت اسپلیت مناسب می باشد، چون اگر دستگاه به درستی انتخاب نشود علاوه بر کاهش راندمان و افزایش مصرف برق باعث ایجاد مشکلات و خرابی هایی می شود که می تواند سالانه هزینه های زیادی در پی داشته باشد.

به طور کلی در هنگام خرید داکت اسپلیت باید به این نکات توجه نمود:

 1. اولین نکته محاسبه ظرفیت داکت اسپلیت می باشد که با توجه به متراژ محیط، تعداد اتاق ها و شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب میشود. برای مثال برای یک خانه 60 متری یک خوابه در شهر تهران خرید داکت اسپلیت آکس با ظرفیت 24000 گزینه مناسبی به حساب می آید.
 2. در هنگام خرید حتما باید به محل نصب دستگاه توجه کنید تا ابعاد دستگاهی که خریداری می کنید از ابعاد جانمایی یا همان محل نصب دستگاه بزرگتر نباشد.
 3. به نوع برق مصرفی دستگاه توجه کنید. معمولا داکت اسپلیت ها تا ظرفیت 36000 تک فاز و در ظرفیت های بالاتر سه فاز هستند البته در برند های مختلف متفاوت است.
 4. اگر قصد تهیه داکت اسپلیت کم مصرف دارید خرید داکت اسپلیت های مجهز به کیت اینورتر را به شما توصیه می کنیم.
 5. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که هنگام خرید حتما باید به آن توجه نمود.

قیمت داکت اسپلیت آکس

ما در داکتینو با همکاری مداوم با برند های مطرح این حوضه همواره سبد کاملی از محصولات به همراه تخفیف مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم جهت استعلام قیمت داکت اسپلیت آکس و دریافت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید.